ТЦ «Меркурій» – торговельний магніт Суворовського району

Реклама в ТЦ Меркурій

Тільки 20 квітня в Одесі свої двері відчинив наш новий сучасний торговельний центр «Меркурій». Ми пропонуємо широкий асортимент товарів, а торговельний центр уже став одним із найпопулярніших у Суворівському районі міста. Та це і не дивно, бо він розташований у кроковій доступності від найбільшого житлового масиву міста, а саме на вулиці Семена Палія, 99-В, в центрі найбільш густонаселеного району Одеси.

«Меркурій» є не тільки одним із найпопулярніших, а й одним із найбільших торговельних центрів в цій частині міста та закриває потреби жителів у більшості послуг і товарів, а також надзвичайно зручний для відвідувачів. Він містить просторий атріум, широкі галереї, панорамні ліфти, ескалатори, вантажні ліфти та відкритий паркінг аж на 500 машиномісць. Це дуже зручно для тих, хто приїжджає на автомобілі, щоб займатися шопінгом.

У торговельному центрі «Меркурій» ми формуємо багатофункціональний пул орендаторів, щоб максимально закрити щоденні потреби покупців широким асортиментом товарів у різних цінових діапазонах під будь-який запит.

Загалом у ТЦ розмістилися понад 180 магазинів з продукцією різних категорій: «АТБ», «Цитрус», «Нова Пошта», побутова хімія, канцтовари і зоотовари, сервісні центри, аптека, поштові оператори тощо. У торговельному центрі також представлений гіпермаркет меблів «Шостий Елемент», що пропонує великий вибір м’яких і корпусних меблів: ліжка, дивани, кухні, матраци, столи та стільці тощо.

Незабаром у торговельному центрі плануємо відкрити магазини сегменту fashion, під це буде відведено окремий поверх.

Фасад ТЦ Меркурій

Ми продовжуємо підбір майбутніх орендарів; ТЦ пропонує гнучкі умови оренди приміщення для відомих і мережевих брендів.

Останній поверх нашого торговельного центру повністю відведений під зону розваг, яка містить сучасний дитячий розважальний центр «Країна мрій». Це найбільший в Одесі розважальний центр для дітей, з площею 7200 м2. Він має чим здивувати як дітей, так і дорослих.

Загалом торговий центр Меркурій — це дуже зручне та приємне місце для проведення часу з сім’єю чи друзями, де кожен знайде щось на свій смак. Ми впевнені, що станемо одним із найулюбленіших торгових центрів у вашому серці.