Новини АТБ

Магазин АТБ

Відкрився та вже працює поруч з вашим домом ❤️

Нещодавно у торговому центрі Меркурій відкрився продуктовий мережевий гіпермаркет АТБ. Це торговельна площа з великою кількістю відділів, де представлені продукти харчування, побутова техніка та хімія, косметика, засоби гігієни, іграшки, товари для дому та дачі, а також одяг та взуття.

Гіпермаркет АТБ — це не просто магазин, це справжня гастрономічна столиця для яскравих страв та смаків української кухні. Тут можна знайти всі види м’яса, риби, фруктів та овочів, свіжі випічку та багато іншого. Але не лише це приваблює покупців.

На відміну від інших магазинів, у гіпермаркеті АТБ продукція представлена ​​як вітчизняними, так і зарубіжними брендами, що дозволяє вибирати покупцям з великого асортименту продукції на будь-який смак та гаманець. При цьому ціни на продукцію в АТБ нижчі, ніж в інших магазинах, що теж не може не тішити покупців.

Також у гіпермаркеті АТБ створені всі умови для комфортних та приємних покупок. Тут завжди грає музика, є зручні кошики для покупок, у торговому залі постійно проводяться конкурси та акції. Що теж стимулює покупців робити закупівлі та повертатися до цього магазину ще не раз.

Магазин розташований у торговому центрі який має зручні паркувальні зони, які роблять відвідування супермаркету максимально комфортним та зручним для всіх.

Власне відкриття продуктового гіпермаркету АТБ у торговому центрі Меркурій стало ковтком свіжого повітря для жителів міста. Тут можна знайти все, що необхідно: від продуктів харчування до товарів для дому та відпочинку. Це місце, яке привабить будь-якого покупця своїм асортиментом, якістю та демократичними цінами.