Про нас

ТЦ «Меркурій» один з найбільших торговельних центрів в Суворовському районі. Він є унікальним не тільки завдяки своїм масштабам і архітектурі, але й незвичайній атмосфері, яка панує всередині центру і пропонує широкий асортимент товарів.

Комфорт у кожному квадратному метрі

Торговельний центр «Меркурій» є надзвичайно зручним для відвідувачів. Він містить просторий атріум, широкі галереї, 3 панорамні ліфти та 6 ескалаторів для зручного пересування між поверхами. А залишити автомобіль можна у відкритому паркінгу об’єкта, що включає 500 машиномісць.

Товари під будь-який запит

У торговельному центрі розмістилися понад 200 магазинів з продукцією різних категорій: український продуктовий мережевий гіпермаркет «АТБ», побутова хімія, канцтовари і зоотовари, сервісні центри, аптека, поштові оператори тощо. Останній поверх торговельного центру повністю відведений під зону розваг, яка містить сучасний дитячий розважальний центр «Країна мрій». Це найбільший в Одесі розважальний центр для дітей, площа якого становить 7500 м2. Він має чим здивувати як дітей, так і дорослих.
У торговельному центрі також представлений гіпермаркет меблів «Шостий Елемент», що пропонує великий вибір м’яких і корпусних меблів: ліжка, дивани, кухні, матраци, столи та стільці тощо.

Контакти

+38 (095) 539 77 81 телефон ТЦ

+38 (063) 799 00 00 телефон оренди

Одеса, вул. Семена Палія, 99в